Anna Pajączkowska

Radca Prawny — partner zarządzający

Ukończyłam prawo oraz stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po odbyciu trzyletniej aplikacji radcowskiej, w 2017 r. zdobyłam tytuł radcy prawnego. Jestem zrzeszona w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Do 2017 r. współpracowałam z innymi krakowskimi kancelariami prawnymi, zdobywając niezbędne doświadczenie oraz umiejętności niezbędne w zawodzie. Od tego czasu prowadzę także własną działalność gospodarczą.

Od 2010 r. z organizacjami pozarządowymi. Rozpoczynałam jako wolontariuszka, byłam członkinią zarządu Fundacji Stańczyka w Krakowie, jestem członkinią Stowarzyszenia Stańczyka. W swojej pracy prawniczej łączę doświadczenie zarządcze oraz wrażliwość na ochronę zasad demokratycznego państwa prawnego, problemów społecznych i związanych z aktywnością obywatelską, wolnością do zrzeszania się i wyrażania poglądów.

Główne obszary zainteresowania: prawo umów, ochrona danych osobowych, prawo oświatowe, prawo pracy, ochrona dóbr osobistych, postępowanie rejestrowe, prawo stowarzyszeń i fundacji, w tym statuty, regulaminy.

Każdą wolną chwilę staram się wykorzystać na ładowanie wewnętrznych baterii w gronie rodziny i w otoczeniu przyrody, czytając dla przyjemności.
Anna Pajączkowska
Ta strona używa ciasteczek (pliki cookies). Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia przechowywania i uzyskania dostępu do cookies w ustawieniach Państwa przeglądarki internetowej. Zobacz naszą Politykę prywatności