Olga Warzybok

Współpracowniczka

Absolwentka Biotechnologii Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, doktorantka na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z Kancelarią współpracuje od 2021 r.

Specjalistka w zakresie rozliczania projektów, obsługi formalno – finansowej oraz projektów badawczo -rozwojowych.

Posiada 6 letnie doświadczenie i wiedzę w zakresie przygotowywania projektów badawczo - rozwojowych, szkoleniowych, inwestycyjnych i doradczych. Swoje doświadczenie zdobywała również w obszarze koordynowania i rozliczania projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami – ukończyła szkolenia PRINCE2 Fundation, Scrum Master, Agile, PRINCE2Agile Fundation, ITIL4 Fundation, Zarządzanie projektami wg standardu PMI/PMBoK. Posiada praktyczne umiejętności i wiedzę z wielu dziedzin specjalistycznych i zarządzania przedsiębiorstwem. W swojej karierze zawodowej przeprowadziła audyty zakończone opinią dla ponad 20 projektów unijnych w ramach PO WER oraz PO IR.

Swoją wiedzę systematycznie poszerza uczestnicząc w szkoleniach.

Prywatnie: miłośniczka kawy i podróży.

Olga Warzybok
Ta strona używa ciasteczek (pliki cookies). Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia przechowywania i uzyskania dostępu do cookies w ustawieniach Państwa przeglądarki internetowej. Zobacz naszą Politykę prywatności